Lazer Epilasyon , Diode Lazer, IPL Laser Epilasyon , Profesyonel Cilt Bakımı , IPL Cilt Yenileme, IPL Cilt Sıkılaştırma , IPL Leke Seansları , Cilt Masajı ( Lifting ) , Medical Peeling , Mezoterapi , Botox , Depilasyon , Kaş Dizaynı , Kaş Kirpik Boyama , El Ayak Bakımı , Sir Ağda , Takma Kirpik , Profesyonel Makyaj ,Protez Tırnak ,Geçici Dövme ,Ozon Kabin,Kavitasyon+RF
logo

Hydraficial Cilt Bakımı

Hydrafacial ; cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir.
Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilmektedir.
Hydra facial aşamaları 
Temizleme: Cilt vakumlanarak derinlemesine temizlenir.
Hydrapeeling : Peeling işlemi normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak yapılır. Leke, akne izi ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan, elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.
Serum infizyonu: Cilt problemine göre sivilcelere, lekelere yada kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. İnce kırışıklıklar ve kuru cilt için hyaluronik asit içeren siyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler bulunan T bölgesi için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.
Nemlendirme : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
Led terapi: Sivilceler için mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi yapılır. Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar kaybolur.
Hangi durumlarda kullanılır?
· Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar
· Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak
· Güneş hasarı
· İnce çizgiler
· Renk düzensizlikleri
· Akne

Acısız, ağrısız hiçbir yan etkisi olmayan her cilt rengine ve tipine, yaz ve kış uygulanabilir. Elle temizleme veya komedonpresin yol açtığı tahriş olmaz işlem sonrası hemen makyaj yapılabilir