Lazer Epilasyon , Diode Lazer, IPL Laser Epilasyon , Profesyonel Cilt Bakımı , IPL Cilt Yenileme, IPL Cilt Sıkılaştırma , IPL Leke Seansları , Cilt Masajı ( Lifting ) , Medical Peeling , Mezoterapi , Botox , Depilasyon , Kaş Dizaynı , Kaş Kirpik Boyama , El Ayak Bakımı , Sir Ağda , Takma Kirpik , Profesyonel Makyaj ,Protez Tırnak ,Geçici Dövme ,Ozon Kabin,Kavitasyon+RF
logo

Oksijen Terapi

Cilt; kirli hava, egzoz dumanı, sigara, alkol tüketimi, , yeteri kadar gün ışığından yararlanamamak ve bilinçsizce kullanılan kozmetik ürünler nedeniyle gereksinimi olan oksijeni yeteri kadar alamamaktadır.

Tüm bu olumsuz faktörlerden dolayı cilt erken yıpranıp, yaşlanmaya başlamaktadır. Oksijen terapisi, cildin  alt tabakasına, oksijenin basıncı ile  iğne kullanılmadan enjekte edilmesidir.

Oksijen terapisinde, vücudumuz için vazgeçilmez olan oksijen cildin alt katmanlarına ulaşarak kan dolaşımını canlandırır ve bu sayede vücutta biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Cilt metabolizmasını düzenler ve bu sayede hücrelerin yaşlanması gecikir. Bunun sonucunda hassas, etkili ve güvenli bir yöntemle, genç görünümlü, pürüzsüz, tazelenmiş yepyeni bir cilt elde edebilirsiniz.

Oksijen terapi i ciltte azalan oksijeni yerine koyarak metabolizmayı hızlandırmayı sağlayan yurtdışında yıllardır uygulanmakta olan bir yöntemdir.
Düzenli olarak uygulandığında önemli anti-aging etkisi olan oksijen terapi uygulaması, kırışıklık ile mücadelede önemli desteklerden birisidir.