Lazer Epilasyon , Diode Lazer, IPL Laser Epilasyon , Profesyonel Cilt Bakımı , IPL Cilt Yenileme, IPL Cilt Sıkılaştırma , IPL Leke Seansları , Cilt Masajı ( Lifting ) , Medical Peeling , Mezoterapi , Botox , Depilasyon , Kaş Dizaynı , Kaş Kirpik Boyama , El Ayak Bakımı , Sir Ağda , Takma Kirpik , Profesyonel Makyaj ,Protez Tırnak ,Geçici Dövme ,Ozon Kabin,Kavitasyon+RF
logo

Eyeliner

Kalıcı Makyaj Eyeliner uygulaması ile  büyük gözleri normalleştirilebilir, bitişik gözleri daha ayrık gösterilebilir, küçük gözleri daha büyük gösterilebilir, iddiasız gözleri daha egzotik ve çekici gösterilebilir. Kirpiği cansız olan bayanlarda veya küçük gözlere sahip olan kişilerde yapılacak Eyeliner kalıcı makyaj uygulamasıyla daha parlak ve daha anlamlı bakışlar kazanmak mümkün olur.

  İşlem sonrasında göz kapaklarında hafif kızarıklık ve şişme oluşur, birkaç gün içinde kızarıklık ve şişme kaybolacaktır.

Uygulama sonrasında renk daha koyu bir görünüme bürünse de zamanla renkler orijinal hale gelecektir. Koyu tonlar artık kaybolmuş olacak.