Lazer Epilasyon , Diode Lazer, IPL Laser Epilasyon , Profesyonel Cilt Bakımı , IPL Cilt Yenileme, IPL Cilt Sıkılaştırma , IPL Leke Seansları , Cilt Masajı ( Lifting ) , Medical Peeling , Mezoterapi , Botox , Depilasyon , Kaş Dizaynı , Kaş Kirpik Boyama , El Ayak Bakımı , Sir Ağda , Takma Kirpik , Profesyonel Makyaj ,Protez Tırnak ,Geçici Dövme ,Ozon Kabin,Kavitasyon+RF
logo

Dermaroller

DNS Dermaroller üzerinde 200 adet saf titanyum malzemeden yapılmış birinci kalite iğne bulunan silindir şeklinde bir cihazdir. Dünyada neştersiz güzellik sağlayan yöntemler arasında ilk sırada yer alan DNS Dermaroller cilt yüzeyinde gezdirilerek uygulanır.

Cilt yüzeyine temas eden iğneler alt tabakada yer alan ve genellikle cilt sorunlarının görüldüğü dermise mikro kanallar açar. Bu açılan   kanallar yardımıyla uygulama yapılacak cildin problemine uygun seçilen  ampul ve serumların emilimi 40 kat daha artırılmış olur.

Ayrıca Bu mikro kanalları yara gibi algılayan vücut kendi kendini yenilemeye başlar. Kolajen ve elastin üretimi de arttırılmış olur.

Açılan bu mikrokanallar yaklaşık 20 dakika içerisinde ,herhangi bir iz  bırakmaksızın
derinin elastikiyeti ile kendiliğinden kapanır.
Dermarollerla yapılan uygulamalarda  6 8 seans sonunda cildin kolajen üretimi  %200 arttırılmış olur

Dermal Roller uygulaması ile   çatlaklar, yara ve yanık izleri, selülit, akne izleri, saç dökülmesi, kırışıklıklar, çukurlar,gözaltı morlukları ve torbalanmaları gibi problemlerde oldukça başarılı sonuçlar elde ediyoruz.