Lazer Epilasyon , Diode Lazer, IPL Laser Epilasyon , Profesyonel Cilt Bakımı , IPL Cilt Yenileme, IPL Cilt Sıkılaştırma , IPL Leke Seansları , Cilt Masajı ( Lifting ) , Medical Peeling , Mezoterapi , Botox , Depilasyon , Kaş Dizaynı , Kaş Kirpik Boyama , El Ayak Bakımı , Sir Ağda , Takma Kirpik , Profesyonel Makyaj ,Protez Tırnak ,Geçici Dövme ,Ozon Kabin,Kavitasyon+RF
logo

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, oldukça ince uçlu bir iğne ile kıl yuvasına girilerek kıl kökünün elektrikle yakılması ve aktivitesinin ortadan kaldırılması sonrasında açıkta kalan kılın cımbız ile vücuttan atılması sürecinin adıdır. Bu işlem tek tek bütün kıl kökleri için uygulanır.

İğneli ve lazer epilasyonları arasındaki fark, daha çok uygulanma alanlarını içermektedir. Lazer epilasyon çoğunlukla kalın ve koyu renkli kıllar da başarı sağlayıp ince ve sarı tüylere çok fazla etki edememektedir.

Buna rağmen iğneli epilasyon ise ince ve sarı renkli tüylerden kalın ve koyu renkli tüylere kadar etki etmektedir. Açık renkli tüyler için uygulanan lazer epilasyonundan sonra iğneli epilasyon yöntemi tamamlayıcı bir görev taşır.